Gulyás Gergely
A Visszhangkamra friss adásában szóba kerülnek az új kormányszóvivők, ezzel együtt pedig téma az új kormány sajtóhoz fűződő viszonya, továbbá Magyar Péter miniszterválasztásai, valamint az, hogy ebből mi következhet a kormány politikai működésére nézve.
Ceglédi: Néhány fideszes miniszternek akkor is mennie kell, ha a Fidesz marad
A Monológ legfrissebb adásában Ceglédi Zoltán többek közt Orbán Viktor rádióban előadott önterápiáját, valamint az ország határon túli magyarokhoz, Európához és a nagyvilághoz fűződő ellentmondásos viszonyát vette górcső alá.
